Профорієнтація

Стаття профорієнтаційної спрямованості “Тренуємо мозок” (переглянути)

Професійна орієнтація, профорієнтація — заходи, спрямовані на ознайомлення людини з її здібностями й можливостями для того, щоб запропонувати їй вибрати одну з найбільш підходящих для неї професій з врахуванням потреб виробництва. Професійна орієнтація — це наукова дисципліна, яка допомагає людині обрати свою майбутню професію з урахуванням всіх її здібностей, потреб і бажань. Також професійна орієнтація містить технологію розвитку у людини позитивного ставлення до праці.

Крок до самовизначення / Тестування

Державна служба зайнятості 

Професії майбутнього

А ви готові до викликів часу?

Стрімкий розвиток техніки і технологій на початку ХХІ сторіччя, так званий технологічний прорив, зумовлює суттєві зміни в організації виробництва товарів, надання послуг, появу нових сфер діяльності. Ринок праці стрімко змінюється. Медичний маркетолог, молекулярний дієтолог, рециклінг-еколог, дизайнер віртуальних світів. Всі ці слова – це не терміни із футуристичного блокбастеру, а цілком реальні професії уже найближчого майбутнього.

Сподіваємося, вам буде цікаво дізнатися про ринок праці майбутнього. Ми пропонуємо до вашої уваги, юні друзі, низку статтей за даною тематикою.

І почнемо подорож у світ професій найближчого майбутнього з найбільш актуальних галузей-чемпіонів. (професії майбутнього, професії майбутнього продовження, професії майбутнього в транспорті).

Як стати лідером. Як розвинути в собі лідерські якості? Поради батькам

Як допомогти підлітку у виборі професії ?

Ринок праці та тенденції його розвитку (переглянути)

Навички, які повинен мати кожен у 18 років (переглянути)

Навички, необхідні для успішної кар’єри (переглянути)

Soft skills та побудова кар’єри (переглянути)

Як стати підприємцем (переглянути)

Емоційний інтелект – запорука успішної кар’єри (переглянути)

Як розвивати креативне мислення (переглянути)

Талант і призначення. Який зв’язок? (переглянути)

Інформація про ВНЗ поліції (переглянути)