З Днем пам’яті та примирення та з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

З Днем пам’яті та примирення!

З Днем Перемоги!

22 листопада 2004 року Генеральна Асамблея ООН проголосила 8 травня- Днем  пам’яті та примирення, присвячений  жертвам Другої світової війни. Також 9 травня – ми відзначаємо  День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

            Ми з вами – нащадки воїнів, які зробили вирішальний внесок у завершення тих страшних днів, але при цьому наша Батьківщина зазнала чи не найбільших втрат. Важко сьогодні знайти українську родину, у родоводі та пам’яті якої немає особистих втрат від тієї війни. У ці дні ми згадуємо всіх тих, у кого ми у безкінечному боргу за наше життя,  схиляємо свої голови  перед полеглими на полях битви, у концтаборах…

Невпинно наближається і той день, коли ми не матимемо жодного свідка Другої світової війни, тому  у ці дні ми віддаємо  шану та вклоняємось  нашим  живим ветеранам.

Учні нашого навчального закладу, їх батьки та педагоги нашого закладу, щорічно долучаються до привітання ветеранів та до заходів щодо вшанування пам’яті загиблих у Другій світовій війні. Так, цього року, в умовах дистанційної роботи закладу, учні долучились до участі у соціальному проєкті Інфотейтмент пам’яті до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ої річниці вигнання нацистів з України «Якою ціною завойовано щастя», який проводив ПНЗ «Центр науково-технічної творчості молоді «Політ». Дякуємо учениці 3-А класу Щур Вероніці яка розповіла  про подвиг свого прадідуся, учасника бойових дій Другої світової війни 1939-1945р.р.

Дякуємо учням 2-А класу ( Журік Анастасії, Колесніковій Вікторії, Титовій Олесі та Мірошниченко Дмитру), 3-А класу (Щур Верониці та Клименко Ользі)  та 8 класу( Чернишовій Валерії)  за активну участь в  акції «Пам’ятаємо. Перемагаємо», яку ініціював КЗ «Обласний центр патріотичного виховання молоді». Учні підготували вірші національно-патріотичного спрямування (про боротьбу українського народу у Другій світовій війні, національну пам’ять, важливість збереження миру) та завантажили відео з іх декламуванням на сервіс Youtube.

Також класними керівниками закладу були проведенні дистанційні виховні години та виставки малюнків до Днем  пам’яті та примирення. Найактивнішими учасниками виставки малюнків стали учні 1-Б класу ( Мартиненко В., Різник А., Пак К., Буланенко І. та Швець М.).

 

Дякуємо усім, хто пам’ятає минуле нашого народу та вшановує пам’ять  героїв.

Пам’ятаймо, що перемога над нацизмом далась нам та усьому світові надзвичайно високою ціною!

З Днем пам’яті та примирення!

З 75 річницею  Перемоги!

 

 

Вірші

 

Малюнки