Правила прийому

Матусі й татусі,

Уважно прочитайте!

Це – правило для всіх,

Його запам’ятайте!

Не давайте у садок

Своїм дітям кульки,

Ланцюжки та кільця,

Цукерти та жуйки.

Не давайте зброю,

Намиста та браслети,

Хлопавки, цукерки

Та гострі предмети.

Колючі та ріжучі

Речі не давайте,

Іграшки м’які також забирайте.

Прочитали.Зрозуміло?

Дуже нам приємно!

Дотримуватись правила

Будемо взаємно!

Шановні батьки! Запрошуємо Вас дотримуватися таких правил в дошкільному відділенні Запорізького навчально-виховного комплексу:

  1. Своєчасно приводити дитину до дошкільного закладу — до 8.00 та забирати до 19.00.
  2. Приводити дитину в д/в в чистому одязі, у взутті, що відповідає розміру ноги дитини та санітарно-гігієнічним вимогам.
  3. Приводити в д/в здорову дитину, повідомляти вихователя про її самопочуття вдома та незвичайні випадки (падіння, ушкодження, скарги на погане самопочуття тощо).
  4. Своєчасно повідомляти вихователя про хворобу дитини та інші причини її відсутності.
  5. Вихователь зобов’язаний щодня оглядати дитину з метою своєчасного виявлення ознак хвороб, нездужання (головний біль, хворе горло та ін.), тілесних ушкоджень (синці, подряпини, гулі тощо).
  6. Якщо під час ранкового прийому в д/в у дитини виявлено ознаки хвороби, батьки зобов’язані звернутися до лікаря за консультацією або медичною допомогою.
  7. Батьки, або особи, що за їх дорученням приводять дитину в дошкільний заклад, мають передати дитину вихователю або тому працівникові д/в, який приймає дітей в цей час. Неприпустимо відправляти дитину до садочка саму, без супроводу дорослого. Увечері при залишенні дітьми дошкільного закладу вихователь зобов’язаний передати дитину батькам або іншій особі, що прийшла за нею за їх дорученням.
  8. Батькам варто заздалегідь домовитися з вихователем щодо тих осіб, яким вони доручають забрати дитину з дошкільного відділення. В окремих випадках доручення оформляється письмово.
  9. Вихователь не має права віддавати дітей з дошкільного віділення неповнолітнім дітям, батькам у нетверезому стані.
  10. Вихователь не несе відповідальності за збереження прикрас (сережки, хрестики тощо).

Порядок оплати за харчування дитини

– Плата за харчування дітей вноситься в розмірі, що не перевищує 60 відсотків від вартості харчування на день

– Розмір плати за харчування дітей встановлюють місцеві органи виконавчої влади,  з 16.01.2015 організацію харчування дітей у комунальних дошкільних навчальних закладах відповідно до показників вартості харчування дітей, визначених у Програмі «Освіта», затвердженої рішенням  Запорізької міської ради від 15.01.2014 №27:

 15 грн. 68 коп. – дитячий садок;

– Плата за харчування дітей вноситься щомісяця до банківських установ до 10 числа поточного місяця.

– Батьки сплачують лише за дні відвідування дитиною дошкільного  відділення  комплексу.

– За дні, у які дитина не відвідувала заклад, плата з батьків не береться. У цьому випадку, у наступному місяці здійснюється перерахування оплати.

– Батьки надають сплачену квитанцію вихователю.

– У разі відсутності дитини у закладі, батьки повинні отримати квитанцію та сплатити її, повідомити про оплату вихователя.

– Звільнення батьків від плати або зменшення розміру плати запроваджується в місячний термін після подання відповідних документів до адміністрації комплексу ( пільги на харчування мають діти з багатодітних сімей та з малозабезпечених сімей.

Зміни оплати за харчування дитини з 01.01.2016 р.

Оплата харчування

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.