«Заговори, щоб я тебе побачив»

Відбувся конкурс ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив»

Цю відому фразу, яка давно стала афоризмом, промовив якось Сократ, коли до нього привели хлопчика вчитись ораторському мистецтву. Глибину цього вислову важко переоцінити. Дійсно, саме манера мовлення, словниковий запас та грамотність мовлення дозволяють зробити висновок про рівень освіти та інтелектуального розвитку людини.

Саме з метою розвитку творчих здібностей проводиться Міжрегіональний конкурс ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив», районний етап якого відбувся 06 лютого 2018 року.

Конкурс проходив у два тури: у першому журі оцінювало публічний виступ із попередньою підготовкою на одну із запропонованих тем відповідного блоку; у другому – міні-виступ без попередньої підготовки на одну із запропонованих тем.

Наш комплекс представляли Маракуліна Карина (учениця 3-Б класу) та Кішко Вікторія (учениця 4 – Б класу), які гідно виступили та посіли відповідно I та III місця.

Вітаємо Карину і Вікторію та їхніх вчителів-наставників з перемогою,

бажаємо їм успіхів в оволодінні мистецтвом слова!

Переможці Конкурсу довели, що слово – це інструмент, який впливає на свідомість та вчинки інших людей. А тому володіти ним – високе мистецтво!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.