День працівників освіти

В Україні День працівників освіти згідно з Указом Президента від 11 вересня 1994 року відзначається в першу неділю жовтня. Традиційно в усіх закладах освіти напередодні свята вчителів вітають з їх професійним святом їхні учні та вихованці. Звісно, робота, що пов’язана з викладанням,  завжди вважалася дуже складною, але в той же час поважною діяльністю. Дуже точно про вчителя писав відомий поет С.Л. Соловейчик:

 «Він актор, але його глядачі і слухачі не аплодують йому. Він скульптор, але його роботи ніхто не бачить. Він лікар, але його пацієнти рідко дякують за лікування та далеко не завжди бажають лікуватися. Де ж йому взяти сили для щоденного натхнення? Тільки в самому собі, тільки у свідомості величі своєї справи».

5 жовтня учні комплексу спробували надихнути вчителів на весь навчальний рік. Учні підготували для вчителів святковий концерт, день самоврядування (на останніх за розкладом уроках, учні середньої та старшої ланок, провели замість вчителів уроки). А в цей час всі вчителі об’єдналися у 12 клас, та відвідали урок образотворчого мистецтва та урок хореографії, які для них підготували та провели представники учнівського самоврядування. Усе минуло як завжди на високому рівні, діти залишились задоволеними, а вчителі пішли додому з новим зарядом натхнення та позитиву.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.