Українська мова – це наше майбутнє

Міжнародний конкурс знавці в української мови імені Петра  Яцика — конкурс, який має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу. 9 листопада 1999 року стартував перший конкурс.

Участь  беруть учні, починаючи з третього класу і щороку вдосконалюють знання рідної мови. Беруть участь не лише заради перемоги, а й для здобуття  досвіду, це стимул працювати далі і вивчати рідне слово.

У 2018-2019 навчальному році наші учні здобули перемогу на районному конкурсі ім. Петра Яцика. Учень 4-Б класу Чайка Іван – ІІ місце, учениця 9 класу Сарана Олена – ІІ місце, учениця 7 класу Горнєєва Лада – І місце (запрошена на обласний етап).

Проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка сприяє піднесенню престижу української мови і літератури у молодого покоління, підвищенню рівня загальної мовної культури, вихованню в його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю: вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка.

Традиційно учні комплексу беруть участь і в цьому конкурсі, підкорюючи нові висоти.  У 2018-2019 навчальному році наші учні взяли участь у міжнародному мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка  та мають такі результати: учениця 7 класу Горнєєва Лада – V місце, учениця 9 класу Сарана Олена – ІІІ місце.

Олімпіада з української мови та літератури виявляє не лише знання з предметів, але й уміння креативно та творчо їх примінити. Результати цього навчального року : учениця 7 класу Горнєєва Лада – І місце, учениця 9 класу Сарана Олена – ІІІ місце, учениця 10 класу Мейке Олеся – ІV місце.

Вітаємо з перемогою та бажаємо творчого натхнення!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.