День Святого Валентина

День Святого Валентина, або  День усіх закоханих–  свято неофіційне, проте воно активно відзначається нашою молоддю щорічно 14 лютого. День Валентина прийшов до нас з-за кордону і дуже скоро став одним з найпопулярніших молодіжних свят. 

Щороку 14 лютого молоді люди, що мають пару, дарують своїм половинкам різноманітні подарунки:  «валентинки» — символічні листівки у формі сердечок, які містять признання в коханні, найчастіше у віршованій формі; солодощі, виготовлені в тій же «серцевій» формі або які зображують фігурки Купідона — бога любові; м’які іграшки та сувеніри.

І наш навчальний заклад перейняв традиції святкування цього романтичного свята. Як і щорічно,  14 лютого,  в нашому закладі працювала «Пошта щастя». Помічники Святого Валентина, Купідон та янголи, розносили усі листівки-валентинки маленьким та дорослим адресатам- просто друзям, товаришам та навіть тим, до кого вже навідалось перше кохання. Адже дружба та перша закоханість завжди окриляють, вони надають нам крила та спонукають нас на  досягнення та підкорення нових вершин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.