Корисні STREAM-канікули

 Учні нашого навчального закладу вже не вперше  стали учасниками проекту  «Корисні STREAM-канікули».  27 березня учні 1-Б , 5-А та 6-А класів із задоволенням відвідали пожежну частину м. Запоріжжя, що знаходиться за адресою вул. Фортечна, 65. Під час екскурсії школярі відвідали музей, де побачили пожежну техніку минулих років, дивовижні фото та макети пожежних машин. Учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Головний пожежний рятувальник розповів, як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей. Найбільше учням запам’яталися відвідини гаража з технікою та устаткуванням. Школярі роздивлялися пожежні автомобілі та пожежно-рятувальне обладнання. Діти змогли побачити захисне спорядження пожежників, одягнути на себе їх одяг, відчути себе справжніми вогнеборцями. Рятувальники розповідали учням про те, як працює та чи інша техніка та відповідали на питання дітей.  Під час зустрічі пожежники  звернули увагу учнів на  причини  виникнення пожеж та їх запобігання, розповіли  як правильно діяти у разі пожежі.

        Після побаченого і почутого кожна дитина глибше зрозуміла  важливість та героїчність  професії  пожежника. Ця екскурсія дала можливість познайомити школярів з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності.

        Учні залюбки фотографувались у товаристві пожежників, біля машин. Після екскурсії з цікавістю ділилися своїми враженнями. (переглянути фото)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.