Місячник безпеки життєдіяльності

З 05.11.2019 по 29.11.2019 р., відповідно до Умов  проведення Місячника безпеки в закладах освіти Запорізької області,  в шкільному та дошкільному підрозділах нашого навчального закладу було організовано та проведено  шкільний етап  Місячника безпеки життєдіяльності. Протягом Місячника в закладі було проведено виховні години та заходи з попередження нещасних випадків із учнями та вихованцями закладу на пожежах, на залізниці, з правил поводження на дорозі, з незнайомими предметами, людьми тощо. Вихованці та учні закладу взяли активну участь у конкурсі малюнків та виробів декоративно-ужиткового мистецтва в межах тематики Місячника. Учні старшої школи писали твори на тему: „Що я знаю про пожежника – рятівника”. Вчителі та вихователя підготували макети до уроків, мультимедійні посібники, дидактичні ігри, квести з БЖ та багато інших  цікавих матеріалів. Кращі учнівські роботи та педагогічні розробки були відправлені для подальшої участі у районному етапі Місячника. Згідно наказу ТВО Шевченківського району від 28.11.2019 р. №  401р «Про підсумки проведення Місячника безпеки в закладах освіти району» ми маємо велику кількість  переможців.

Конкурс літературних творів «Що я знаю про рятувальників?» Хлудова Тетяна, учениця 10 класу  посіла І місце, учень 5-Б класу Чайка Ілля посів ІІІ місце ( керівник Федорюк І.М.).

Творчий конкурс «Сам собі рятівник», номінація навчальний макет для уроку з основ здоров′я переможці вихователі групи № 2 Сьомкіна Л.Л. та Єнальєва М.В. які виготовили лепбук «Здоровий спосіб життя».

Конкурс мультимедійних посібників-  І місце посіла творча група учнів 5-Б класу (керівник Василенко Т.О.)

Конкурс  дидактичних ігор –  І місце вчитель початкових класів Могиліна І.В., квест-гра «Подбай про себе ти, щоб не сталося біди» вчитель початкових класів Косса І.В. –ІІ місце., квест «Безпечне щодення», класний керівник 6-А класу Лаптєва В.П. – ІІІ місце.

У конкурсі виробів з  прикладного матеріалу, учениця 1-Б класу Кожем′яко Софія, робота «Я- рятівник» та учениця 2-А класу Титова Олеся, робота «Бережіть ліс» посіли ІІ місце.

У конкурсі малюнків та поробок за мотивами мультсеріалу «Фокс і Трот поспішають на допомогу»  учень 2-А класу Прокоф′єв Григорій, робота «Сірники-це не іграшка» – ІІ місце.

Дякуємо усім нашим талановитим педагогам, їх учням та батькам учнів!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.